تخفیف بلیط هواپیما برای دانشجویان خارج از کشور

خرید بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی به ویژه برای دانشجویانی که در کشورهای دیگر تحصیل می‌کنند، گزینه‌ای هیجان انگیز است. با خرید بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی، ضمن استفاده از خدمات با کیفیت ایرلاین‌های خارجی، می‌توانید با هزینه کمتر به کشور مقصد سفر کنید.

بطور کلی برای رزرو بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی، باید مستقیما از وب سایت ایرلاین‌های خارجی اقدام کنید. بدین منظور ابتدا باید وارد وب سایت ایرلاین مربوطه شده و پس از ثبت نام، گزینه دانشجو هستم را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، می‌توانید بلیط هواپیما را با تخفیف دانشجویی رزرو کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین ایرلاین هایی که بلیط پرواز را با تخفیف دانشجویی ارائه می‌دهند بررسی شده است.

تخفیف دانشجویی هواپیمایی امارات

ایرلاین امارات یکی از بهترین خطوط هوایی جهان است که بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی یکی از مزایای رزرو پرواز این ایرلاین است. با خرید بلیط هواپیما از این ایرلاین می‌توان از 10٪ تخفیف دانشجویی برای همه مسیرها به همراه کمک هزینه بار اضافی با بیشتر از دو چمدان، استفاده کرد. برای استفاده از تخفیف دانشجویی هواپیمایی امارات، توصیه می‌کنیم به صفحه تخفیف دانشجویی سایت ایرلاین امارات بروید و دکمه «اکنون رزرو کنید» را کلیک کنید.

دانش آموزان و دانشجویان 16 تا 31 ساله واجد شرایط خرید بلیط با تخفیف دانشجویی هستند، که با شماره دانشجویی در هنگام ورود تأیید می‌شود. این تخفیف در تاریخ‌های مختلفی شروع شده و منقضی می‌شود که بهتر است با پیگیری و رصد سایت نسبت به آغاز این تخفیف‌ها آگاه شوید. اگر می خواهید به کشوری سفر کنید که پرواز مستقیم ندارد، رزرو پرواز کانکشن از طریق دبی منطقی است. با خرید بلیط هواپیمایی امارات تجربه ممتازی را با استفاده از این تخفیف راه خواهید داشت.

تخفیف دانشجویی هواپیمایی امارات

شرایط دانشجویان برای بهره مندی از تخفیف دانشجویی شامل موارد زیر است:

 • این تخفیف برای دانشجویان تمام وقت بین 16 تا 31 سال در زمان سفر خارجی و دارای شناسه دانشجویی معتبر از مدرسه یا دانشگاه آموزش عالی معتبر وجود دارد.
 • دانشجویان باید در حال حاضر در یک مؤسسه آموزش عالی ثبت نام کرده باشند و باید شناسه دانشجویی یا نامه پذیرش دانشگاه خود را در صورت درخواست در باجه ورود به فرودگاه در دسترس داشته باشند.
 • عدم ارائه کارت شناسایی معتبر دانشجویی باعث از بین رفتن تخفیف دانشجویی و مزایا می‌شود و بلیط جدیدی با کرایه مربوطه در روز حرکت برای سفر اعمال می‌شود.
 • تخفیف‌های دانشجویی تا 10 درصد در کلاس اکونومی و 5 درصد در کلاس تجاری (به استثنای مالیات و هزینه‌های اضافی) در دسته بندی کرایه‌های انتخابی اعمال می‌شود.
 • تخفیف‌های دانشجویی فقط برای یک دانشجو در هر رزرو قابل رزرو است.
 • تخفیف‌ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر هستند. ممکن است محدودیت‌های دیگری اعمال شود.
 • در حال حاضر دوره استفاده از این تخفیف‌ها برای رزروهای جدید تا 31 مارس 2024 معتبر است.
 • در صورت کنسلی ممکن است هزینه‌های کنسل نیز اعمال شود.
 • کمک هزینه اضافی 10 کیلوگرم یا 1 کیلوگرم بار اضافی (هر کدام که اعمال می‌شود) علاوه بر مقدار مجاز است.

تخفیف دانشجویی قطر ایرویز

قطر ایرویز به دلیل داشتن باشگاه دانشجویی که در آن تخفیف‌های متنوعی ارائه می‌شود، یکی از بهترین ایرلاین‌ها برای خرید بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی است. استفاده از تخفیف دانشجویی قطر ایرویز مستلزم پیوستن به برنامه عضویت رایگان آن‌‌ها است، اما مزایای متعددی مانند انعطاف‌پذیری، بار مجاز، Wi-Fi رایگان و تخفیف بیشتر در صورت سفر با یک دوست را به همراه دارد. بدین منظور می‌توانید وارد صفحه اصلی باشگاه دانشجویی شده و حساب خود را ایجاد کنید. اپلود تصویری از کارت دانشجویی خود را برای تأیید وضعیت دانشجویی شما ضروری است.

تخفیف دانشجویی قطر ایرویز

قطر ایرویز یک ایرلاین پنج ستاره است، بنابراین شما باید هزینه‌های بیشتری بپردازید. اگرچه میزان تخفیف مشخصی برای دانشجوها وجود ندارد، اما امتیازهای دیگر باشگاه دانشجویی همیشه می‌تواند به سفر ارزان و راحت‌تر کمک کند. بنابراین، اگر به کشوری پرواز می‌کنید که پرواز کانکشن از طریق دوحه امکان پذیر است، و می‌خواهید از این مزایای متعدد استفاده کنید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که از هواپیمایی قطر استفاده کنید. مزایای اختصاصی باشگاه دانشجویی شامل موارد زیر است:

تخفیف‌های ویژه در پروازها بار مجاز بیشتر
انعطاف پذیری در تغییر تاریخ تخفیف گذرنامه همراه در صورت سفر دو نفره و بیشتر
ارتقاء سطح باشگاه به عنوان هدیه فارغ التحصیلی Wi-Fi داخلی رایگان

بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی ترکیش

ترکیش ایرلاینز با پروازها و هواپیماهای زیاد تقریبا تمام دنیا را به هم متصل می‌کند، بنابراین خرید بلیط ترکیش با تخفیف دانشجویی برای تمام دانشجویان بهترین گزینه است. با خرید بلیط هواپیمایی ترکیش می‌توانید از 10 درصد تخفیف پروازهای بین المللی و 20 درصد در پروازهای داخلی ترکیه و همچنین چمدان اضافی و تعویض رایگان صندلی استفاده کنید. کافی است به صفحه تخفیف دانشجویی ترکیش ایرلاینز بروید، حساب خود را ایجاد کنید، وضعیت دانشجویی خود را تأیید کنید و بلیط خود را رزرو کنید.

ترکیش ایرلاینز معمولاً به طور کلی قیمت‌های مناسبی ارائه می‌دهد و برخی از این مزایا بسیار خوب هستند، به خصوص اگر دانشجو هستید که به تازگی وارد سایت شده اید. اگر در داخل ترکیه و با چمدان‌های سنگین پرواز می‌کنید، رزرو پرواز ترکیش را توصیه نمی‌کنیم. شرکت‌‌های هواپیمایی ارزان ‌قیمت ترکیه ممکن است همان مسیرها را با قیمت ارزان ‌تر ارائه دهند، اما هزینه‌های اضافی ارائه ‌شده توسط ترکیش ایرلاینز بسیار زیاد است. برای خرید بلیط تخفیف دار ترکیش باید موارد زیر را رعایت کنید:

 • قبل از خرید بلیط باید تخفیف‌های دانشجویی را فعال کنید.
 • اگر متاهل هستید نمی‌توانید از تخفیف دانشجویی برای همسرتان (در صورت دانشجو نبودن) استفاده کنید.
 • اگر هر دوی شما دانشجو هستید، می‌توانید به صورت جداگانه یک حساب کاربری Miles and Smiles ایجاد کنید. بعد از تایید هر دوی شما، می‌توانید بلیط‌ها را از یک حساب خریداری کنید.

بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی ترکیش

تخفیف دانشجویی لوفت هانزا

تخفیف دانشجویی لوفت‌هانزا فقط برای پروازهایی که مبدا ایالات متحده هستند اعمال می‌شود، اما در پروازهای اروپا صرفه‌جویی خوبی را ارائه می‌دهد. به‌علاوه، با رزرو و امکان حمل چمدان اضافی انعطاف‌پذیری بیشتری در سفر خواهید داشت، حتی در کرایه‌هایی که در غیر این صورت شامل آن نمی ‌شوند. به منظور رزرو بلیط با تخفیف دانشجویی، از صفحه پیشنهادهای دانشجویی وب سایت آن دیدن کنید و برای جستجوی پروازهای خود روی آن کلیک کنید. کرایه‌ها به طور خودکار با قیمت‌های کاهش یافته نشان داده می شوند.

برای رزرو بلیط هواپیما با تخفیف دانشجویی لوفت هانزا، باید موارد زیر را رعایت کنید:

 • 16 سال به بالا باشید.
 • در حال حاضر در یک موسسه آموزش عالی ثبت نام کرده باشید
 • یک آدرس ایمیل رسمی دانشجویی داشته باشید

پس از انتخاب پروازهای خود، باید از آدرس ایمیل دانشجویی ثبت نام شده خود برای تکمیل مرحله تأیید دانشجو استفاده کنید. اگر به هر دلیلی هنوز آدرس ایمیل دانشجویی ثبت‌شده ندارید، می‌توانید با مدرکی از وضعیت فعلی دانشجویی خود که تاریخ اعتبار را نشان می‌ دهد، برای این ایرلاین ایمیل ارسال کنید. پس از آن می تواید با استفاده از آدرس ایمیل خصوصی خود، مراحل تأیید دانشجو را تکمیل کنید. مدارک شناسایی دانشجویی، یعنی کارت شناسایی دانشجویی معتبر صادر شده توسط مؤسسه آموزشی یا نامه پذیرش دانشگاه، باید در صورت درخواست در هر باجه یا گیت ورود به فرودگاه ارائه شود.