چگونه با سرور مجازی ترید یک تریدر حرفه ای باشیم؟

در بازار آشفته بورس ایران، کاربران ایرانی رو به ترید در بازار های جهانی برده اند، به شکلی که کاربران بورس ایران را کنار گذاشته و به ترید در بازار های ارز های دیجیتال و سهام شرکت های خارجی پرداخته اند.

در این میان کاربران ایران با مشکلاتی روبرو بوده اند، عمده این مشکلات به دلیل تحریم های آمریکا علیه کشور ایران است که به سادگی قابل دور زدن هستند.

در ادامه این پست با یکدیگر میخواهیم راه های دور زدن مشکلاتی که در بازار های فارکس و ارز های دیجیتال ممکن است به آن ها بر بخورید را بررسی و مشکلات را حل کنیم.

پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانیم به بهترین نتیجه گیری و راه کار ممکن دست پیدا کنیم.

مشکل اول کاربران ایرانی در هنگام کار با بروکر یا کارگزاری های خارجی در چیست؟

مشکل اول کاربران ایرانی، مدارکی برای احراز هویت است، این مدارک توسط برخی از شرکت های ایرانی به صورت فوتوشاپی یا به صورت مدارکی واقعی یک فرد خارجی قابل خریداری است، با تمام مشکلاتی که دارد اکثر صرافی های خارجی و... مدارک را تایید می کنند و هیچگونه ایرادی هم نمیگیرند، اما با دیدن اسم ایران در مدارک احراز هویتی، آن را رد می کنند.

تا اینجا راه کار اول را معرفی کردیم.

مشکل دوم ما چیست؟

مجدد داخل ایران بودن برای ما مشکل محسوب می شود!

 چگونه با یک کلیک به خارج از ایران سفر کنیم!؟

سرور مخصوص ترید

سرور مجازی ترید

برای معرفی سرور مجازی ترید، ابتدا باید چند اصطلاح را یاد بگیریم.

اصطلاح اول : دیتاسنتر

مکان هایی در خارج از کشور ایران و در کشور های پیشرفته دنیا وجود دارد که به آن به اصطلاح دیتاسنتر می گوییم.

داخل دیتاسنتر چه می گذرد؟ داخل دیتاسنتر های کشور های خارجی، پیشرفته ترین کامپیوتر ها با پر سرعت ترین اینترنت های فیبر نوری جهان به صورت 24 ساعته روشن هستند.

هدف از ایجاد دیتاسنتر ها چیست؟

هدف این است که شما بتوانید یک کامپیوتر را در یک کشور دیگر از هر نقطه ی جهان که هستید اجاره کنید.

به هر کامپیوتری که داخل دیتاسنتر است، یک سرور گفته میشود. به هر قسمت کوچکتر از آن کامپیوتر قوی، سرور مجازی گفته می شود.

سرور مجازی ترید به چه کاری می آید؟

با خرید یک سرور مجازی ترید، در واقع شما دسترسی به اینترنت یک کشور دیگر از راه دور را خواهید داشت، شما به استفاده از یک نرم افزار میتوانید از هر جای کره زمین به آن کامپیوتر که در دور دست ها وجود دارد متصل شوید.

شما میتوانید در ایران باشید و یک کامپیوتر در آمریکا اجاره کنید به صورت ماهانه. به این کامیپوتر سرور مجازی ترید گفته می شود.

این سرور مجازی با سرعت بسیار بالایی میتواند در اختیار شما باشد و شما کار هایتان را با آن انجام بدهید.

برگردیم به بحث اصلی مان، سرور مجازی ترید دقیقا چه فایده ای دارد؟

با سرور مجازی ترید، مثل این می ماند که شما از خارج از کشور ایران با یک اینترنت خارجی و یک آی پی ثابت خارجی سایت های بایننس و بروکر های خارجی را باز کرده باشید.

سرور ترید

سرور ترید یا همان سرور مجازی ترید، بهترین راه کار برای شما است که میخواهید تحریم ها را علیه ایران در بروکر های خارجی یا وب سایت بایننس دور بزنید و به ترید کردن خود بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرور مجازی ترید، میتوانید از وب سایت سرور مجازی ترید وب داده دیدن نمایید که تنها مرکز تخصصی ارائه سرور مجازی ترید و بایننس در کشور ایران است.

سرور مجازی ترید همان Trade VPS است و سرور مجازی بایننس هم Binance VPS است.

اگر شما در بورس ایران فعالیت می کنید از سرور مجازی بورس استفاده نمایید، برای کسب اطلاعات کامل در مورد سرور مجازی بورس، میتوانید از صفحه خرید سرور مجازی بورس دیدن فرمایید.

سرور ترید

مشکل سوم، حفظ امنیت

وقتی صحبت از وب سایت های خارجی می کنیم، یعنی خارج کردن سرمایه از دسترس مان و انتقال آن به یک کشور یا جای دیگر. همین موضوع باعث حساسیت می شود.

چگونه میتوان امنیت حساب و سرمایه خود را در بایننس و بروکر های خارجی فارکس تضمین کرد؟

امنیت هیچ گاه مطلق و 100% نیست.

اما با موارد زیر میتوانید امنیت سرمایه خود را بالا ببرید:

1ـ استفاده از رمز های ورود دو مرحله ای که با نرم افزار هایی نظیر Google Authenticator که هر 30 ثانیه یک بار یک رمز جدید تولید می شود.

با این روش هر بار بخواهید وارد شوید باید یک رمز موقت هم وارد کنید که پس از 1 بار استفاده دیگر قابل استفاده نیست و منقضی میگردد.

امنیت با این روش تا حد زیادی افزایش می یابد.

2ـ استفاده از سرور مجازی ترید، با استفاده از vps ترید شما امن ترین مکان ممکن با کد گذاری SSL را میتوانید در اختیار داشته باشید تا داده های شما و رمز هایتان هیچگاه درز نکند و کسی جز شما دسترسی به اطلاعاتتان نداشته باشد.

3ـ استفاده از لینک های همیشگی و ثابت، هیچ گاه با لینکی که برایتان ایمیل شده است وارد حساب کاربری بروکر یا حساب ترید خود نشوید.

ممکن است شخصی برای به دست آوردن رمز و یوزر شما اقدام به ارسال ایمیل کرده باشد. در صورت دریافت هر گونه ایمیل مشکوک حتما با پشتیبانی سایتی که از آن سرویس ترید میگیرید صحبت کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت webdade.com مراجعه نمایید:

http://webdade.com/

امیدواریم با این مقاله توانسته باشید به اطلاعات و آگاهی لازم در زمینه کار با سرور مجازی ترید و اینکه چگونه با داشتن یک سرور مجازی میتوانید تبدیل به یک تریدر حرفه ای شوید، آشنا بشوید.