تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چیست و چه مزایایی دارد؟

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام موضوعی است که امروز می خواهیم آن را مورد بررسی قرار دهیم. اینستاگرام از سالیان گذشته تا کنون، بروزرسانی های بسیار زیادی را در خود ارائه داده است. اینستاگرام در اوایلی که ایجاد شده بود فقط بستری برای اشتراک گذاری محتوای تصویری و نظر دادن به آن ها بود. در حال حاضر اینستاگرام تبدیل به فضایی بسیار گسترده برای کاربران فضای مجازی شده است؛ در این روز ها اینستاگرام شاهد 500 میلیون کاربر فعال ماهانه می باشد.

در گذشته انسان ها برای پیشرفت فقط محدود به دنیای واقعی بودند؛ اما در حال حاضر شبکه های اجتماعی تبدیل به بستری بسیار مناسب برای پیشرفت مردم شده اند. اینستاگرام این روز ها به بسیاری از کاربران کمک کرده است که به درآمدی بسیار مناسب دست پیدا کند. پیشرفت در اینستاگرام در یک فعالیت ساده خلاصه نمی شود؛ برای رسیدن به درآمد در اینستاگرام طبیعتا باید دست به ترفند های مختلفی نظیر خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام بزنید.

این روز ها شبکه های اجتماعی بستری بسیار مناسب برای پیاده سازی تبلیغات هستند. در اینستاگرام برخلاف شبکه های اجتماعی دیگر، روش های تبلیغات گوناگونی وجود دارد؛ یکی از آن روش ها، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام می باشد. با تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام شما می توانید، شاهد پیشرفت سریع پیج خود باشید. در ادامه به روش تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام بیشتر می پردازیم؛ همراه ما باشید.

 

چرا باید از تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام استفاده کرد؟

قبل از این که به ماهیت و چیستی تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام بپردازیم، اجازه دهید مقداری اهمیت تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم. فرض کنید در دنیای واقعی دارای یک کسب و کار هستید؛ طبیعتا برای رشد و پیشرفت کسب و کار در دنیای واقعی، نیاز به برندینگ و تبلیغات می باشد. در این روز ها بسیاری از کسب و کار ها فعالیت خود را در اینستاگرام هم پیاده سازی کرده اند.

به طور معمول هر کسب و کاری در اینستاگرام برای پیشرفت، نیاز به تبلیغات دارد؛ چرا که تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام موجب می شوند تا مخاطبان یک پیج تجاری، به صورت هدفمند افزایش پیدا کنند. دقت داشته باشید که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام فقط مختص پیج های تجاری نیست؛ بلکه بسیاری از پیج های عادی هم می توانند با تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام، اعتبار بدست بیاورند. در ادامه همراه ما باشید.

 

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

در بخش قبلی با اهمیت تبلیغات خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام آشنا شدید؛ همچنین دانستید که تمامی پیج های اینستاگرامی می توانند از تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام استفاده کنند. همان طور که در اول مقاله ذکر کردیم، هر تبلیغی در اینستاگرام، طبق اصول خاص خود انجام می شود؛ به طور مثال تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام، توسط خود برنامه و با هزینه سنگینی شکل می گیرد.

تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام هم دارای شکل خاص خود می باشند. همان طور که می دانید، اکثر تبلیغات اینستاگرام درون بستر اصلی برنامه پیاده سازی می شوند؛ اما این مورد اصلا درباره تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام صدق نمی کند. تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام در پلتفرم های مختلفی نظیر وب سایت ها و اپلیکیشن ها انجام می شوند.

البته روش های دیگر تبلیغاتی برای اینستاگرام وجود دارند که خارج از برنامه شکل می گیرند؛ اما تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام، جزو پربازده ترین تبلیغات می باشند. شما با استفاده از تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام، می توانید از شبکه های اجتماعی و صفحات مجازی مختلف مخاطب جذب کنید؛ در واقع با استفاده از این روش تبلیغاتی، شما اقدام به خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام کرده اید.

 

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام در چه بستر هایی پیاده سازی می شوند؟

در بخش قبلی اشاره داشتیم که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، در وب سایت ها و اپلیکیشن ها انجام می شوند؛ اما شاید از خود بپرسید که این دسته از تبلیغات، در چه وب سایت ها و اپلیکیشن هایی پیاده سازی می شوند؟

حتما شما هم با وب سایت ها و برنامه هایی رو به رو شده اید که در حین کار و در آن ها، تبلیغات کوچکی به شما نمایش داده شده اند؛ این دسته از تبلیغات، پاپ آپ گفته می شود. معمولا کسانی که به وب سایت های دارای تبلیغات پاپ آپ مراجعه می کنند، ترغیب به کلیک بر روی تبلیغ می شوند؛ لذا این امر باعث می شود تا فالوور های شما از طریق تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام افزایش پیدا کنند.

خرید فالوور پاپ اپ سلام ادز

تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام راهی برای جذب فالوور هدفمند

تا به این جای کار به طور کامل متوجه اهمیت استفاده از تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام شدید؛ همچنین در بخش قبلی دانستید که تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام در چه بستری هایی و به چه هدفی پیاده سازی می شوند. برای کاربران حاضر در اینستاگرام، راه های زیادی برای خرید فالوور وجود دارد؛ به طور مثال کاربران می توانند اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کنند؛ ولی این روش اصلا روش هدفمندی نمی باشد.

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام روشی بسیار عالی برای جذب فالوور هدفمند می باشد؛ اما فالوور هدفمند به چه معناست؟ فالوور هدفمند به فالووری گفته می شود که مخاطب اصلی موضوع فعالیت شما در اینستاگرام باشد؛ به طور مثال اگر شخصی در اینستاگرام صاحب پیج فروش محصولات آرایشی می باشد، باید فالوور هایی را جذب کند که مخاطب این دسته از محصولات هستند. تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام این کمک را به شما می کنند تا فالوور های هدفمندی را جذب کنید.

برای این که از طریق تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام بتوانید فالوور های هدفمند جذب کنید، باید در سایت ها و اپلیکیشن های مربوط به فعالیت خود، تبلیغ کنید؛ به طور مثال اگر پیج شما در زمینه موبایل و تجهیزات آن فعالیت دارد، باید در سایت هایی تبلیغات پاپ آپ ارائه دهید که در همین زمینه فعالیت دارند؛ این گونه شما توانسته اید فالوور های هدفمندی را از طریق تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام بدست بیاورید.

 

انواع تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام

همان طور که گفتیم در اینستاگرام راه های مختلفی برای خرید فالوور و تبلیغات وجود دارد. معمولا خرید فالوور به تنهایی کار ساده ای است؛ به طور مثال خرید فالوور فیک اینستاگرام با چند کلیک ساده امکان پذیر است؛ اما خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام فقط همراه با روش تبلیغاتی آن امکان پذیر می باشد. تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام جزو تبلیغات گسترده در اینستاگرام محسوب می شود.

بعضی از تبلیغ ها در اینستاگرام، دارای سبک بسیار ساده ای می باشند؛ به طور مثال تبلیغات اینفلوئنسرینگ فقط با یک محتوای تصویری در اینستاگرام انجام می شود؛ اما تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام دارای روش های مختلفی می باشند. بسیار مهم است که شما از چه نوع روش تبلیغاتی استفاده می کنید؛ زیرا هر روش تبلیغاتی که به صورت پاپ آپ نمایش داده می شود، مخصوص یک پیج اینستاگرام می باشد.

قبل از این که بخواهید اقدام به تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام کنید، در اولین مرحله باید نوع فعالیت پیج خود را مورد بررسی قرار دهید؛ سپس باید سایت ها و برنامه هایی که تبلیغات پاپ آپ را می پذیرند را بررسی کنید. تمامی این کار ها باعث می شود تا شما خروجی مناسبی را از تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام بگیرید. در کنار تمامی این مراحل، باید دانش کلی را از تبلیغات پاپ اپ داشته باشید؛ در ادامه به دو نوع کلی تبلیغات پاپ اپ در اینستاگرام می پردازیم.

Pop – under

همان طور که گفتیم، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام دارای دو نوع کلی می باشند؛ اولین نوع تبلیغات پاپ اپ Pop – under است. امکان دارد شما هم حتی شده است برای یک بار، با تبلیغات Pop – under رو به رو شده باشید. اگر دقت کرده باشید بعد از بستن صفحه اصلی یک وب سایت، تبلیغی به صورت پاپ آپ در پایین آخرین صفحه باز شده، به شما نمایش داده می شود؛ به این نوع تبلیغ پاپ آپ، تبلیغ Pop – under گفته می شود.

 

New tab

یکی دیگر از روش های خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام New tab می باشد. از روش تبلیغاتی New tab به طور کلی در وب سایت ها استفاده می شود. تبلیغات New tab همان طور که از نامش هم پیداست، در صفحات جدیدی به طور مجزا نمایش داده می شود. در این نوع تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام کاربر با کلیک بر روی یک گزینه، به طور اتفاقی با تبلیغ شما در یک صفحه جدید رو به رو می شود؛ سپس کاربر با استفاده از آن تبلیغ در صورت تمایل، به پیج شما هدایت خواهد شد.

خرید فالوور اینستاگرام

از کدام روش تبلیغاتی پاپ آپ استفاده کنیم؟

در بخش قبلی به طور کامل با دو نوع کلی تبلیغات پاپ اپ آشنا شدید؛ همچنین دانستید که هر کدام از این تبلیغات، با چه روشی به کاربر نمایش داده می شود. شما آزاد هستید که از هر روش تبلیغاتی برای پیج خود استفاده کنید؛ در واقع از لحاظ قوانین اینستاگرام، شما به هیچ وجه از تبلیغات پاپ آپ منع نمی شوید؛ اما باید ببینید کدام نوع تبلیغ پاپ آپ برای شما مناسب تر است؟

همان طور که در بخش های قبلی هم ذکر کردیم، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام در پلتفرم های مختلفی پیاده سازی می شوند؛ در مرحله اول بنگرید که کدام بستر برای تبلیغات پاپ اپ شما مناسب تر است. برای بعضی از پیج ها وب سایت ها و برای بعضی دیگر اپلیکیشن ها گزینه مناسبی هستند؛ به طور مثال برای پیج هایی که در زمینه بازی فعالیت دارند، اپلیکیشن ها می توانند بسیار عالی باشند.

این که از کدام روش تبلیغاتی پاپ آپ استفاده کنید، بستگی به عوامل دیگری دارد؛ چنانچه شما در اینستاگرام صاحب یک برند و محصول هستید، استفاده از نوع تبلیغ New tab می تواند بسیار گزینه مناسبی برایتان باشد. تبلیغات Pop – under گزینه بسیار مناسبی برای کسانی است که فقط می خواهند، اقدام به خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام کنند. بعضی از وب سایت ها و اپلیکیشن ها، از هر دو روش پشتیبانی می کنند؛ سعی کنید از این چنین بستر هایی بیشتر استفاده کنید.

 

فالوور پاپ آپ بدون ریزش به چه معناست؟

تا به این جای کار به طور کامل از اهمیت تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام مطلع شدید؛ همچنین دانستید کدام روش تبلیغاتی پاپ آپ برای شما مناسب تر است. اگر برای اولین مرتبه است که می خواهید اقدام به خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام کنید، احتمالا واژه ریزش فالوور برایتان مقداری عجیب به نظر برسد. چنانچه از ماهیت ریزش فالوور مطلع نیستید ولی می خواهید اقدام به خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام کنید، حتما ادامه این بخش را دنبال کنید.

در بعضی از خریداران فالوور پاپ آپ اینستاگرام دیده شده است که بعد از به دست آوردن تعدادی فالوور، شاهد کاهش شدید آن ها بوده اند. فرض کنید از طریق تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام 5 هزار فالوور جذب می کنید و پس از گذشت مدتی، آن تعداد فالوور تبدیل به 2 هزار نفر می شوند؛ به چنین اتفاقی، ریزش فالوور های پاپ آپ اینستاگرام گفته می شود.

البته به این نکته توجه داشته باشید که بسیار کم ریزش فالوور، در فالوور های پاپ آپ دیده می شود؛ بیشتر ریزش فالوور، در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام صدق می کند. زمانی که شما اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام می کنید، در واقع دارای تعدادی فالوور غیر فعال هستید؛ در چنین وضعیتی پس از گذشت مدتی، از تعداد آن ها بسیار کم می شود.

همان طور که می دانید فالوور هایی که از طریق تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام جذب می شوند، کاملا واقعی هستند؛ در چنین وضعیتی شما فقط زمانی شاهد ریزش فالوور هستید که فعالیتی ساده و غیر حرفه ای داشته باشید.

 

مزایای دریافت فالوور پاپ آپ

تا به این جای کار دانستید که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام از چه اهمیتی برخورداند. در این مقاله دانستید که در اینستاگرام روش های مختلفی برای تبلیغات و خرید فالوور وجود دارد. تبلیغات اینستاگرام هر کدام دارای مزایایی هستند؛ این مورد درباره تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام هم صدق می کند. اگر شما هم قصد خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام را دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از خرید، مقداری با مزایای این روش تبلیغاتی آشنا شوید.

 • همان طور که می دانید خرید فالوور فیک اینستاگرام هیچ خروجی مثبتی در بر ندارد؛ لذا اولین مزیت فالوور های پاپ آپ اینستاگرام، واقعی بودن آن ها است.
 • همان طور که در بخش قبلی هم گفتیم، فالوور های پاپ آپ دارای ریزشی بسیار پایین هستند که البته امری بسیار طبیعی می تواند باشد.
 • از آن جایی که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام فالوور های واقعی در بر دارند، لذا شاهد بهبود آمار پست های خود خواهید بود.
 • شاهد بازدهی و خروجی بالاتر پیج خود خواهید بود.
 • تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام جزو ارزان ترین روش های تبلیغاتی اینستاگرام هستند.
 • امروزه وب سایت ها و برنامه های زیادی این دسته از تبلیغات را بر عهده می گیرند.

 

تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام مخصوص چه کسانی است؟

همان طور که در بخش های قبلی هم گفتیم، اینستاگرام شما را در انتخاب روش های تبلیغاتی، بسیار آزاد گذاشته است. در بخش های قبلی دانستید که چه پیج هایی باید از چه نوع روش تبلیغاتی پاپ آپ استفاده کنند؛ بعضی از پیج ها وجود دارند که استفاده از تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام به شدت به آن ها پیشنهاد می شود. اگر پیج شما هم شامل موارد زیر می شود، پیشنهاد می کنیم حتما از تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام استفاده کنید.

 • بعضی از پیج ها در زمینه های آموزشی فعالیت دارند؛ این دسته از پیج های اینستاگرام برای جذب مخاطب، محکوم به خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام هستند؛ چرا که از طریق تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام می شود مخاطبانی هدفمند برای این دسته از پیج ها جذب کرد.
 • بعضی از پیج ها برای پیشرفت احتیاج به افزایش نرخ تعامل خود دارند؛ همان طور که در بخش قبلی گفتیم، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام باعث بهبود آمار پست ها می شود؛ در مقابل این موضوع، افزایش نرخ تعامل پیج را شاهد خواهید بود.
 • پیج هایی که به برندینگ می پردازند، می توانند با استفاده از خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام پیشرفت خود را به سهولت ببخشند.
 • پیج هایی که تلاش زیادی انجام می دهند می توانند از خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام نیز کمک بگیرند.
 • پیج هایی که دارای رقیب های زیادی هستند می توانند از تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام کمک بگیرند.
 • پیج هایی که محتوای آن ها به طور طبیعی خوب دیده نمی شود، می توانند از این روش تبلیغاتی استفاده کنند.

 

سخن نهایی درباره تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام

همان طور که بار ها ذکر کردیم، در اینستاگرام روش های تبلیغاتی زیادی در دسترس شما قرار دارد؛ قبل از پرداخت هزینه هر روش تبلیغاتی، نکات مهم آن را مورد بررسی قرار دهید؛ زیرا باید سنجیده اقدام به این کار کنید. در این مقاله به طور کاملا جامع اقدام به بررسی تبلغات پاپ آپ اینستاگرام کردیم؛ امیدواریم این مقاله به شما در راستای خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام کمک کافی را کرده باشد.