با سرمایه 5 میلیون تومانی وارد بازار کار چه مشاغلی می توان شد؟

بدون شک داشتن شغلی مناسب و درآمدزا یکی از مهم ترین دغدغه های افراد است. شغلی که بتوان به سادگی وارد بازار کار آن شد، برای ورود به بازار کار به سرمایه بالایی نیاز نداشت و از درآمد بالایی برخوردار بود. حتما تصور می کنید چنین مشاغلی وجود ندارد و یک شغل پردرآمد شغلی است که ورود به آن سخت و به سرمایه بالایی نیاز دارد. اگر اینگونه تصور می کنید باید بگوییم سخت در اشتباه هستید. زیرا مشاغل بسیاری هستند که ورود به آنها آسان بوده و نیاز به سرمایه بالایی ندارد. در این مطلب قصد داریم شما را با این مشاغل آشنا نماییم، با ما همراه باشید.

شغل تعمیرات لوازم خانگی

شغل تعمیرات لوازم خانگی یکی از مشاغل بسیار عالی و پولساز در ایران و سایر کشورها می باشد. شاید باور نکنید اما بسیاری از افراد هستند که ماهیانه مبلغ 20 میلیون تومان یا حتی بیشتر از این شغل کسب می نمایند. بنابراین اگر به دنبال یک شغل عالی و پولساز هستید این شغل یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.

شغل تعمیرات لوازم خانگی

خوشبختانه ورود به این شغل نیاز به سرمایه بالایی نداشته و تنها کافیست مهارت لازم برای تعمیر انواع لوازم خانگی را به دست آورید. امروزه با ورود سایت های ارائه دهنده خدمات آنلاین از قبیل آچاره، استادکار، پلاک و غیره دیگر نیازی به راه اندازی مغازه تعمیرات لوازم خانگی نبوده و کافیست در این مراکز ثبت نام کرده و به جذب مشتری و درآمدزایی بپردازید.

یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی بایستی مهارت لازم در تعمیر انواع مدل های یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، ماکروویو و غیره را داشته باشد. بسیاری از افراد تصور می کنند که با مشاهده فیلم های آموزشی و مطالعه جزوه و کتاب تعمیرات لوازم خانگی می توانند با مهارت های این شغل آشنا شوند. اگر شما هم جز این افراد هستید و این گونه تصور می کنید باید بگوییم سخت در اشتباهید.

بهترین روش برای یادگیری تعمیرات لوازم خانگی، به صورت عملی و کارگاهی می باشد. بنابراین اگر قصد ورود حرفه ای به بازار کار این شغل را دارید توصیه می کنیم بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی را شناسایی کرده و در دوره های آن ثبت نام نمایید.

شغل نصب و تعمیرات کولر گازی

همانطور که می دانید امروزه تقاضا برای نصب کولر گازی به دلیل مزایا و کاربردهای این وسیله نسبت به دیگر سیستم های تهویه افزایش چشمگیری داشته است. به دنبال افزایش نصب کولر گازی تقاضا برای تعمیرات این وسیله نیز افزایش می یابد. زیرا کولر گازی همانند سایر وسایل به تعمیر و سرویس نیاز دارد. این موضوعات نشان دهنده بازار کار عالی شغل نصب و تعمیرات کولرگازی در بازار کار می دهد.

بسیاری از افراد تصور می کنند ورود به این حرفه به سرمایه بالایی نیاز دارد و این موضوع مانعی برای ورود آنها به این شغل می گردد. اگر شما جز این دسته از افراد هستید و تصور می کنید برای ورود به شغل نصب و تعمیرات کولر گازی بایستی سرمایه بالایی داشته باشید باید بگوییم سخت در اشتباهید .

خوشبختانه شغل کولر گازی جز مشاغلی است که ورود به آن نیاز به راه اندازی و تاسیس مغازه ندارد. شرط لازم برای ورود به این حرفه مهارت است. مهارت در تعمیر انواع مشکلات کولرگازی و نصب صحیح انواع مدل ها و برندهای این وسیله سرمایشی و گرمایشی.

برای یادگیری مهارت های این شغل روش های گوناگونی پیش روی شماست. مطالعه کتاب و جزوه، نمایش ویدئو، شاگری، شرکت در کلاس آنلاین، حضور در دوره های عملی برخی از روش های رایج برای یادگیری مهارت های این حرفه است.

انتخاب روش یادگیری به هدف شما وابسته است. اگر می خواهید وارد بازار کار این حرفه شوید و به صورت حرفه ای در این شغل مشغول فعالیت شوید باید بگوییم بهترین روش یادگیری، شرکت در کلاس آموزشی تعمیرات کولر گازی در آموزشگاهی معتبر و تخصصی است.

کلاسی که به صورت حرفه ای و عملی به آموزش کلیه مفاهیم مربوط به نصب و تعمیرات انواع مدل های کولر گازی بپردازد و شما را به یک تعمیرکار و نصاب حرفه ای و کاربلد تبدیل کند.

شغل نصب و تعمیرات پکیج دیواری

شغل نصب و تعمیرات پکیج دیواری

شغل نصب و تعمیرات پکیج دیواری یکی از دیگر مشاغل عالی و درآمدزا در بازار کار است که به سرمایه بالایی برای ورود نیاز ندارد. نصاب و تعمیرکار پکیج دیواری شخصی است که مهارت لازم در عیب یابی و تعمیر انواع پکیج های دیواری را داشته و می تواند انواع مدل های این دستگاه را نصب نماید.

همانطور که می دانید پکیج دیواری برای روشن شدن به برق و گاز به طور همزمان نیاز دارد. کارکرد پکیج با این دو انرژی نصب و تعمیرات آن را بسیار حساس کرده است. زیرا بی توجهی به نصب صحیح این دستگاه باعث بروز خسارات های جانی و مالی بسیاری می شود.

اگر قصد ورود به این حرفه را دارید باید بگوییم که راه سختی پیش رو نیست. تنها کافیست بهترین دوره نصب و تعمیرات پکیج دیواری را شناسایی کرده و از طریق شرکت در آن مهارت های لازم این حرفه را کسب نمایید.

آموزشگاه فنی پارس یکی از بهترین آموزشگاه های فعال در کشور است که به صورت تخصصی دوره پکیج را برگزار می نماید. این دوره در مجتمع فنی پارس با هزینه ای مناسب و کیفیتی بالا و در غالب دو کلاس آموزش نصب پکیج و کلاس آموزشی تعمیرات پکیج دیواری برگزار می گردد. هر یک از این دوره ها به صورت عملی و کارگاهی بوده و شرایطی شبیه به محیط واقعی کار برای کارآموزان مهیا شده است.

با یادگیری مهارت های این شغل می توانید به استخدام شرکت ها و نمایندگی های پکیج دیواری در آیید. یا با ثبت نام در سایت های خدمات آنلاین به جذب مشتری و انجام کار بپردازید.

میزان درآمد این شغل در سال اول فعالیت حدود 10 میلیون تومان در ماه است که با افزایش تجربه کاری این درآمد افزایش چشمگیری خواهد داشت.

با شرکت در دوره های آموزشگاه فنی پارس در مدت زمانی کوتاه به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید و خود را برای ورود به بازار کار مشاغل فنی آماده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های این آموزشگاه و ثبت نام می توانید به سایت این مرکز به نشانی https://amoozeshgahfanni.com مراجعه نمایید. همچنین می توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۴۲۰۳۰۳ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمایید.