فروشگاه اینترنتی قیمت تشک مشاوره و خرید با بهترین قیمت

تشک زست

تشک زست یکی از مطرح‌ترین تولید کنندگان تشک در ایران می‌باشد که کمتر کسی ممکن است نام این تشک را تا کنون نشنیده باشد.

زست از سال 1394 در ایران فعال شده و تشک هایی در 3 دسته تولید می نمایید:

  1. تشک‌های فنر منفصل Pocket Spring
  2. تشک‌های فنری متصل Bonnel Spring
  3. تشک‌های فوم طبی Medical Foam Structure

محصولات زست در رده تشک‌های لوکس بازار ایران بوده و رده قیمتی بالای متوسط دارند.

خرید اینترنتی تشک از قیمت تشک

جهت انتخاب تشک از بین گزینه‌های بسیار در بازار، موارد اصلی خرید را باید مد نظر قرار داد و همیشه تشک گران قیمت‌تر تشک بهتری نیست و برای بررسی خوب و بد بودن تشک فقط قیمت تشک را نباید ملاک قرار داد.

از جمله مورد قابل توجه که هنگام انتخاب تشک، این است که آیا به دیسک کمر دچار هستین یا خیر؟ گودی کمر چطور؟ آیا مورد خاصی در موقع خوابیدن براتون اهمیت داره؟

اگر شما به دیسک کمر مبتلا هستند باید از تشک‌ با درجه سفتی مناسب که امکان حالت گیری هم دارند انتخاب کنید که بیشتر تشک‌های فاقد فنر انتخاب‌های مناسبی هستند و این یعنی یک تشک تمام اسفنجی خریداری کنید.

تشک رویا برای افراد دچار دیسک کمر سری تشک‌های مدیکال را تولید کرده که بیشتر تمام اسفنجی هستند .

همچنین شرکت خوشخواب نیز تشک آلینا طبی برای این افراد توصیه می‌شود که تشکی بدون فنر می‌باشد.

البته نباید فراموش کرد که در افراد با وزن کم و دیسک کمر خفیف می‌توان از تشک‌های فنری با درجه سفتی بالا نیز بهره برد که اگر مبتلا به قوس یا گودی کمر هم باشند انتخابی مطلوب‌تر به شمار می آید که برای مشاوره و بررسی شرایط خود می‌توانید به صورت ویژه از ما مشاوره بگیرید . تجربه‌های خوب شما از خرید تشک باعث خرسندی ماست.

1623_953_0912

بهترین قیمت را از ما بخواهید

تشک | محافظ تشک

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید تشک باید بررسی کنید این است که مبتلا به گودی کمر یا قوس کمر هستید یا خیر؟

افراد مبتلا به قوس کمر بر عکس افراد مبتلا به دیسک کمر نباید تشک‌های با درجه سفتی خیلی بالا که معمولا تشک‌های اسفنجی محسوب می شوند استفاده کنند . برای این افراد تشک‌های طبی فنری که نرمی زیادی ندارند و حالت گیری بهتری نسبت به تشک‌های تمام اسفنجی دارند استفاده کنند . 

برای این افراد بهتر است با توجه به وزن و شرایطشان از بین تشک‌های طبی فنری مدل مطلوب فرد انتخاب و خریداری شود.

شایان ذکر است که تشک‌های طبی فنری شامل دو نوع فنر متصل که از فنرهای به هم بافته شده و فنر منفصل که از فنرهای جدا از هم تشکیل شده و جدیدتر محسوب میشوند .

تشک خوشخواب تشک طبی فنری‌های مختلفی نیز تولید میکند که شامل فنر متصل و فنر منفصل می‌باشد که باید طبق شرایط فرد همچون وزن و … انتخاب و خریداری گردد .

افرادی که هم دچار دیسک کمر و هم دچار گودی کمر هستند بهتر است تشکی با هسته و مرکزیت سفت و سطحی نرم‌تر و حالت پذیر‌تر انتخاب کنند. 

خرید و انتخاب تشک در قیمت تشک بهترین قیمت‌ها با بهترین کیفیت

برای مشاوره و بررسی شرایط خود می‌توانید به صورت ویژه از ما مشاوره بگیرید . تجربه ی خوب شما از خرید تشک باعث خوشحالی ماست.

از دیگر موارد افراد با وزن بالا (بالای 100 کیلوگرم) هستند که تشک‌های با درجه سفتی بیشتر از حد معمول باید انتخاب کنند.

استفاده از تشک‌های نرم باعث فرو رفتن کمر در تشک و امکان ایجاد درد در ناحیه کمر می‌شود و هنگام بیداری صبح حس درد و خستگی در کمر ایجاد می‌شود. همینطور تشک‌های خیلی سفت باعث عدم ایجاد حالت طبیعی ستون فقرات شده و به مفاصل و ماهیچه‌های کمر فشار منتقل میکند که منجر به آسیب و درد و خستگی می‌شود. 

بهتر این است که تشکی مناسب وزن و شرایط خود انتخاب کنید 

یکی دیگر از موارد انتخاب تشک وجود تفاوت‌های خاص در برخی تشک‌ها همچون مموری فوم، سل پاکت یا میکرو فنر ها، لایه‌های خنک کننده، پارچه‌های خاص  و یا تشکچه‌های اسفنجی جداگانه که روی تشک قرار می گیرند می‌باشد که طبیعتا در قیمت تشک‌ها تاثیر گذارند.

خرید تشک خوشخواب در فروشگاه قیمت تشک 09129531623

تشک خوشخواب

تشک خوشخواب از با سابقه‌ترین و بهترین تولید کننده‌های تشک در ایران می‌باشد .

تشک‌های فنر منفصل شرکت تشک خوشخواب همچون تشک‌های مدل سوپر کلاس سافت، سوپر کلاس هارد، سوپر استار و … جزو بهترین تشک‌های فنر منفصل که از کیفیت ساخت و طراحی مناسب هستند برخوردارند .

همینطور تشک‌های فنر متصل شرکت خوشخواب مانند تشک‌های طبی فنری، آناهیتا، فرست کلاس و … از بهترین تشک‌ها هستند که مشتریان گذشته ی آنها پس از استفاده سالها از این تشک‌ها همچنان رضایت دارند .

شرکت تشک خوشخواب برای افراد دچار دیسک کمر و افراد با وزن بالا تشک آلینا طبی را طراحی و تولید کرده که تشکی بسیار مناسب و خوب با رضایت مشتریان سابق می‌باشد 

همینطور تشک‌های کلاس مموری و ام بی ام که دارای مموری فوم و تشک سوپراستار که دارای سل پاکت می‌باشند برای افراد دچار گودی کمر طراحی شدند که تشک‌های مناسبی هستند.

برای مشاوره و بررسی شرایط خود می‌توانید به رایگان از ما مشورت بگیرید. تجربه‌ی خوب شما از خرید تشک باعث خوشحالی ماست.

همچنین شما می‌توانید از برای حفاظت و بهداشت تشک‌های خود محافظ تشک نیز بخرید برای خرید بهترین محافظ تشک‌ها و بهترین قیمت‌های آن به صفحه محافظ تشک در همین لینک رفته و اطلاعات آنها را مشاهده نمایید.

 

تشک رویا برای خرید تشک رویا با ما تماس بگیرید 09129531623 قیمت تشک مرجع بهترین قیمت ها

تشک رویا

شرکت تشک رویا یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین تولید کننده‌های تشک در ایران می‌باشد که قیمت تشک‌های شرکت رویا به دلیل تولید مواد اولیه تشک‌ها در خود شرکت رویا مناسب و مطلوب نسبت به کیفیت تشک‌های تولیدی شرکت رویا نسبت به سایر شرکت‌های موجود در بازار محسوب میشوند. 

تشک‌های شرکت رویا در سه دسته ی بونل، اولترا و مدیکال می‌باشند.

تشک‌های فنر متصل بونل 

سری تشک‌های فنر متصل تولیدی شرکت رویا سری تشک‌های بونل نامگذاری شده است .  این تشک‌ها فنرهای متصل دارند و شما می‌توانید با توجه به وزن خود مدل مناسب خود را انتخاب کنید . 

مزیت تشک‌های فنر متصل بونل رویا قیمت مناسب، حالت گیری طبیعی بدن، کیفیت بالا و دوام خوب و ضمانت کیفیت شرکت رویا می‌باشد که خرید این سری تشک‌ها می‌تواند برای شما تجربه ی خریدی خوب رقم بزند

سری تشک‌های فنر منفصل شرکت رویا سری تشک‌های اولترا نامگذاری شده است . این تشک‌ها فنر‌های جدا از هم دارند و شما می‌توانید با توجه به شرایط خود تشک مناسب خود را خریداری کند.

مزیت تشک‌های فنر منفصل اولترا جدا بودن فنرها و عدم انتقال لرزش به قسمت‌های دیگر تشک، کیفیت بالا، دوام خوب، ضمانت کیفیت شرکت رویا و حالت گیری خوب فنر‌ها و حفظ حالت طبیعی ستون فقرات بر روی تشک‌ها می‌باشد .

سری تشک‌های طبی و اسفنجی رویا سری تشک‌های مدیکال نامگذاری شده است  . این تشک‌ها بدون فنر‌های متصل و منفصل طراحی و ساخته میشوند که درجه سفتی بالایی دارند و برای افراد دچار دیسک کمر و سنگین وزن تشک هایی خوب و  انتخابی مناسب محسوب میشوند .

کیفیت بالای اسفنج‌های تولیدی، درجه سفتی بالای تشک‌ها و ضمانت کیفیت شرکت رویا جزو مزیت‌های این سری تشک‌ها محسوب می شوند  .