میوه ها

در این صفحه تعداد 571 مقاله تخصصی درباره میوه ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میوه ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میوه ها; Metformin-HCl (C4H11N5.HCl); Phenformin (C10H15N5.HCl); Insulin (C267H404N72O78S6); Guanidine hydrochloride (NH2C(=NH)NH2 · HCl); Galegine analogue (2-methylthio-2-imidazoline hydroiodide, C4H8N2S·HI); Arginine (C6H14N4O2); Urea (CH4N2O); Food analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میوه ها; CCHS; Canadian Community Health Survey; CFIA; Canadian Food Inspection; Agency DTC; dithiocarbamates; ETU; ethylenethiourea; F&V; fruits and vegetables; LOD; limit of detection; NCRMP; National Chemical Residue Monitoring Program; PAI; pesticide active in