گروه های مجازی

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره گروه های مجازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گروه های مجازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گروه های مجازی; Virtual teams; Collaboration software; Real-time collaboration; Wicked problems; Problem-structuring method; Collaborative morphological analysis; General morphological analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گروه های مجازی; Group support systems; Electronic brainstorming; Satisfaction; Teamwork; Goal attainment model; Technology acceptance; Idea generation; Decision-making; Virtual teams; Task enjoyment; Visual aesthetics; Interface design; Motivation; Instrumentality; Hedon