ریاضی فضایی

در این صفحه تعداد 136 مقاله تخصصی درباره ریاضی فضایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ریاضی فضایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ریاضی فضایی; CTAB and silica particle; Surfactant-nanoparticle interaction; Dynamic of adsorption; Adsorbed layer collapse; Interfacial rheology; Gauss-Laplace equation; Complex liquid surface pressure;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ریاضی فضایی; Escin; Saponin; Dilatational; Shear; Relaxation; Interfacial rheology; Stretched exponential; Non-linear Viscoelastic (NLVE) regime; LVE; Linear Viscoelastic; NLVE; Nonlinear Viscoelastic; LMWS; Low Molecular Weight Surfactants; FT; Fourier-transform; SAO