ثبات Lyapunov

در این صفحه تعداد 383 مقاله تخصصی درباره ثبات Lyapunov که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ثبات Lyapunov (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثبات Lyapunov; Nonlinear control systems; Nonlinear systems; Relay control; Reset actions; Discontinuous control; Forced oscillations; Periodic motion; Limit cycles; Global stability; Asymptotic stability; Lyapunov stability; Stability analysis; Lyapunov methods; Mechan
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثبات Lyapunov; Lyapunov stability; lsc Lyapunov pairs and functions; Invariant sets; Differential inclusions; Maximal monotone operators; Variational and nonsmooth analysis;