تئوری نمایندگی

در این صفحه تعداد 138 مقاله تخصصی درباره تئوری نمایندگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تئوری نمایندگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تئوری نمایندگی; 22E26; 32L05; 53A55; Semisimple Lie group; Reductive homogeneous bundle; Invariant connection; Differential invariant; Jet space; Real and complex differential geometry; Representation theory; Jet spaces; Differential equations;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تئوری نمایندگی; Representation theory; Character theory; Perfect isometries; Finite general linear groups; Finite unitary groups; Unipotent blocks