اهداف موفقیت

در این صفحه تعداد 133 مقاله تخصصی درباره اهداف موفقیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اهداف موفقیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اهداف موفقیت; Attributional retraining; Causal attribution; Academic failure; College students; Achievement goals; Reconversion attributionnelle; Attribution causale; Échec scolaire; Étudiants universitaires; Buts d'accomplissement;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اهداف موفقیت; Modelo transteórico; Metas de logro; Autodeterminación; Necesidades psicológicas; Actividad físicaTranstheoretical model; Achievement goals; Self-determination; Psychological needs; Physical activity