کازئین میسل

در این صفحه تعداد 104 مقاله تخصصی درباره کازئین میسل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کازئین میسل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کازئین میسل; Pea proteins; Legumin 11S; Vicilin 7S; Casein micelles; Protein mixtures; Heat-denaturation and aggregation; ΔHd; enthalpy at denaturation; ΔHvH; Van't Hoff enthalpy; ΔT1/2; width at half-endothermic peak height; α-LA; alpha-lactabumin; β-LG; beta-la
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کازئین میسل; Asymmetrical Flow Field-Flow Fractionation; Multiangle Laser Light Scattering; Milk protein aggregates; Whey protein; Casein micelles; Differential Refractometer; Sodium azide (PubChem CID: 33557); Uranyl acetate (PubChem CID: 10915); Sodium chloride (Pub