تعهد

در این صفحه تعداد 493 مقاله تخصصی درباره تعهد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تعهد
مقالات ISI تعهد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعهد; Accidental falls; Attitude of health personnel; Bayes theorem; Commitment; Cross-sectional survey; Hip fractures; Hip protectors; Nursing homes; Patient compliance;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعهد; Electrical/electronic technology education lecturers; Job crafting; Work engagement; Commitment; Job satisfaction; Mediation; Proferores de educación en tecnología eléctrica/electrónica; Job crafting; Implicación laboral; Compromiso laboral; Satisfac