بازار مسکن

در این صفحه تعداد 117 مقاله تخصصی درباره بازار مسکن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازار مسکن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازار مسکن; Housing market; Property transaction; Discrete time duration model; Underground storage tank; Groundwater contamination; D62 (Externalities); I18 (Government Policy; Regulations; Public Health); Q51 (Valuation of Environmental Effects); Q53 (Air Pollution
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازار مسکن; Multimodal two-dimensional urban system equilibrium; Uniform and differential cordon tolling schemes; Bus service; Housing market; Social welfare;