آشنایی با موضوع

الکترواکسیداسیون یا Electrooxidation به اکسیداسیون آلاینده های آلی در سطح آند و یا در مجاورت آن با استفاده از اکسیدان های تولید شده در آند گفته می شود. الکترواکسیداسیون یعنی اکسیداسیون در سطح یک الکترود، یا در یک سلول الکتریکی.
در این صفحه تعداد 397 مقاله تخصصی درباره الکترو اکسیداسیون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکترو اکسیداسیون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترو اکسیداسیون; BDD, boron doped diamond (electrodes); BPA, 4,4′-(propane-2,2-diyl)diphenol; COD, chemical oxygen demand; NP, Nonylphenol; TCS, 5-chloro-2-(2,4-dichlorophenoxy)phenolBoron doped diamond electrodes; Electrooxidation; Emerging pollutants; Wastewater sludge