هیدروکلوئیدی

در این صفحه تعداد 158 مقاله تخصصی درباره هیدروکلوئیدی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدروکلوئیدی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروکلوئیدی; ALG; sodium alginate; CGN; carrageenan; GG; guar gum; XG; xanthan gum; KGM; konjac glucomannan; LBG; Locust bean gum; β-CD; β-Cyclodextrin; AG; arabic gum; SC; sodium caseinate; PG; pigskin gelatin; HMOP; high methoxyl orange pectin; LMOP; low methoxyl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروکلوئیدی; Dextran; Hydrocolloids; Rheology; Faba bean; Fermentation; Bread; ANF; anti-nutritional factors; CA; chemically acidified; κ-CAR; Kappa carrageenan; CFU; colony-forming unit; CMC; carboxymethyl cellulose; DY; dough yield; EPS; exopolysaccharides; FAA; fr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروکلوئیدی; Rice pasta; Hydrocolloids; Mixture design; Planetary ball milling; Tensile strength testHydroxy propyl methyl cellulose (PubChem CID: 57503849); Xanthan gum (PubChem CID: 7107); Corn starch (PubChem CID: 24836924)