آشنایی با موضوع

روزن داران کفزی شامل دو نوع اصلی از روزن داران است. روزن داران کفزی کوچک اعماق دریا، که ساختار داخلی ساده دارند، و روزن داران کفزی بزرگ، که ساختار داخلی پیچیده دارند به وفور در مناطق دریایی کم عمق گرمسیری و نیمه گرمسیری، محیط های غنی از کربنات یافت می شوند. روزن داران کفزی بزرگ لزوما بلحاظ مورفولوژی بزرگ از روزن دران کوچک اعماق دریا نیستند.
در این صفحه تعداد 513 مقاله تخصصی درباره روزن داران کفزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI روزن داران کفزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روزن داران کفزی; Benthic foraminifera; Mg/Ca-based paleotemperatures; Miocene Climatic Optimum; Eastern equatorial Pacific Ocean; Integrated Ocean Drilling Program Sites U1337 and U1338;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روزن داران کفزی; Benthic foraminifera; Arctic European Margin; Foraminiferal assemblages; Microfossil preservation; Benthic biogeochemistry;