آشنایی با موضوع

میزان بارداری میزان موفقیت برای بارداری است. این درصدی از تمام تلاش هایی است که منجر به بارداری می شود. هیچ تعریف عمومی از اصطلاح میزان بارداری وجود ندارد. بنابراین در میزان IVF حاملگی ممکن است دوره های آغاز شده درمان، دوره های بازسازی تخمک و یا دوره های انتقال جنین لحاظ بشود. از نظر نتیجه، "حاملگی" ممکن است به آزمون مثبت بارداری، شواهدی از بارداری با یک جنین "قابل قبول" یا لانه گزینی اشاره کند. علاوه بر این، میزان حاملگی می تواند در IVF با انتقال جنین های مختلفی که ممکن است منجر به تولد نوزاد شود، تحت تاثیر قرار بگیرد.
در این صفحه تعداد 462 مقاله تخصصی درباره میزان بارداری یا حاملگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میزان بارداری یا حاملگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میزان بارداری یا حاملگی; Endometriosis; Fecundación in vitro; Reserva folicular ovárica; Tasa de gestación; Endometriosis; In vitro fertilisation; Ovarian follicle reserve; Pregnancy rate;