آموزش علوم

در این صفحه تعداد 122 مقاله تخصصی درباره آموزش علوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آموزش علوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آموزش علوم; Educación científica; Formación del profesorado; Historia de la ciencia; Naturaleza de la ciencia; Science education; Teacher education; History of science; Nature of science;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آموزش علوم; Partnerships; Science education; School-based; Teacher education; Interpretive framework; University-school partnership; IF; Interpretive Framework; STEPS; Science Teacher Education Partnerships with Schools; PSTs; Pre-service teachers; GPP; Guiding Pedag