آشنایی با موضوع

تداخل ممکن است به: تداخل در شیمی به وارد کردن یک مولکول (یا یون) به جامدات لایه ای مانند گرافیت گفته می شود. در تقویم، قرار دادن یک روز جهش، هفته یا ماه به چند سال تقویم برای ایجاد تقویم پس از فصول(در سال های کبیسه)، در مدیریت دانشگاه، دوره زمانی که دانش آموز به طور رسمی از تحصیل در رشته تحصیلی معلق است، در زمین شناسی، یک نوع خاص از interbeding، در بیوشیمی، فرآیند کشف شده توسط لئونارد لرمان توسط برخی از داروها و موتاژن ها در بین جفت های پایه DNA و همچنین به موضوعاتی مانند: مجرای تقویتی غدد خارج از رحم یا دیسک متصل شده از عضله قلب یا سلول های مجزا از کانال جمع آوری شده و یا سلولهای متصل به آمیگدال گفته می شود.
در این صفحه تعداد 1628 مقاله تخصصی درباره تداخل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تداخل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تداخل ; 4,4′-bpy; 4,4′-bipyridyl; A; adenine; AMP; 5′- adenosine monophosphate; BAP; bis(arginyl)porphyrin; bpy; 2,2′-bipyridyl; C; cytosine; cpdppz(CH2)nNH2; N-(12-cyano-12,13-dihydro-11H-cyclopenta[b]dipyrido[3,2-h:2′,3′-j]- phenazine-12-carbonyl)-1