آشنایی با موضوع

آموزش پرستاری (به انگلیسی: Nurse education) شامل تمرینات تئوری و عملی است که پرستاران را در جهت آمادگی برای وظایف شان به عنوان متخصصین مراقبتهای پرستاری آماده می‌سازد. این آموزش‌ها توسط پرستاران باتجربه و همچنین سایر متخصصین پزشکی که برای عملکرد آموزشی صلاحیت دارند ارائه می‌شود. آموزش پرستاری با هدف ارتقای سطح اموزش پرستاری، تحقیق در آموزش پرستاری و کاربرد آن در بالین، مسئله یابی، تصمیم گیری و حل مسئله در آموزش پرستاری، ارتقاء دانش و کابردی ساختن نتایج آموزش در بالین، ارزشیابی آموزشی در پرستاری، صلاحیت و شایستگی در آموزش پرستاری، اشنایی با شیوه‌های نوین آموزش پرستاری، آموزش پرستاری مبتنی بر شواهد، مقایسه روشهای مختلف آموزش پرستاری، آموزش پرستاری در بالین آموزشی بالینی پرستاری، تربیت مربی در آموزش پرستاری، اخلاق در آموزش پرستاری فعالیت می‌نماید.

در این صفحه تعداد 1095 مقاله تخصصی درباره آموزش پرستاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آموزش پرستاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آموزش پرستاری; Medication dose calculations; Nursing education; Calculation errors; Student nurse; Teaching and learning strategies; Multidisciplinary approach