آشنایی با موضوع

یک میکروالکترودهای الکترود بسیار کوچک است که در الکتروفیزیولوژی برای ثبت سیگنال های عصبی یا تحریک الکتریکی بافت عصبی مورد استفاده قرار می گیرد. در ابتدا، میکرو الکترودهای پیپت کشیده شده شیشه ای با سیمهای فلزی عایق ساخته شد. این میکروالکترودهای ساخته شده از فلزات غیرمستقیم با مدول یانگ بالا مانند تنگستن، فولاد ضد زنگ یا آلیاژ پلاتین-ایریدیوم ساخته شده و با عایق شیشه ای یا پلیمر با راهنمایی هدایت الکتریکی پوشش داده شده اند. پیشرفت های اخیر در لیتوگرافی به میکروالکترودهای بر پایه سیلیکون منجر شد.
در این صفحه تعداد 454 مقاله تخصصی درباره میکروالکترود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میکروالکترود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروالکترود; Electrochemical simulation; Finite element method; Far-field boundary condition; Microelectrode; Scanning Electrochemical Microscopy; Infinite element