آشنایی با موضوع

این حیوانات عظیم الجثه بیشتر در طی روز فعالیت می کنند. پشم این حیوان پرپشت و قهوه ای رنگ است و یکی از دلیل شکار شدن این حیوان به دست انسان ها همین پوشش پشمی است که بدنش را پوشانده است. از این پشم برای ساخت لباس، پتو و. . . استفاده می شده و می شود. در نرها طول بدن به ۳. ۸۰ متر و در ماده ها به ۲. ۴۰ متر می رسد. بوفالوهای بالغ نر وزنی برابر با ۹۰۰ کیلوگرم دارند و این یعنی دو برابر وزن ماده ها. این حیوان همچنین بزرگترین پستاندار آمریکا به حساب می آید. سرعت این حیوان به هنگام دویدن به ۵۰ کیلومتر در ساعت می رسد و می تواند به خوبی در آب به شنا کردن بپردازد. طول عمر بوفالوها در حیات وحش ۱۵ سال است و به هنگام اسارت می توانند تا ۲۵ سال عمر کنند. این حیوانات بومی و قدیمی آمریکا هستند که از دوره های دور در این سرزمین زندگی می کردند. در گوشه و کنار تاریخ آمریکا می توان ردپایی از این بوفالوها را دید. این حیوانات در تکامل زندگی بشر در آمریکا نقش مهمی را ایفا کردند. بوفالوها برای سالیان سال در دشت های پهناور آمریکا زندگی می کردند و از سویی به سویی دیگر در گله های بزرگ در حرکت بوده اند. این موجودات با سرخپوستان و ساکنان بومی آمریکای شمالی به هم زیستی رسیده و در کنار هم زندگی می کردند. پیوند میان بومیان و این موجودات به قدری محکم بود که زندگی این بومیان به بوفالوها بستگی داشت و با شکار کردن آن ها به زندگی خود ادامه می دادند. سرخپوستان از تمامی اعضای بدن بوفالوها استفاده می کردند، حتی از استخوان ها. زمان گذشت و اروپایی ها وارد آمریکا شدند. تا مدتی همه چیز خوب بود. بعد از گذشت سال ها ساکنان جدید شروع به شکار کردن بوفالوها کردند. شکارچی ها به دشت ها می آمدند و هزاران بوفالو را از بین می بردند. این اتفاق باعث شد که تعداد این موجودات عظیم الجثه بسیار کاهش پیدا کند و حتی تا نزدیکی های منقرض شدن هم پیش رفتند. دیگر در دشت ها هزاران بوفالو را نمی توانست دید که در گله های خود خوش و خرم به این سو و آن سو می دویدند. سرخپوستان نیز از این واقعه آسیب های زیادی دیدند. امروزه وضعیت کمی متفاوت تر شده است. با این که دیگر در معرض انقراض نیستند ولی مشکلات تازه ی برای این بوفالوها بوجود آمده است.
در این صفحه تعداد 517 مقاله تخصصی درباره بوفالو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بوفالو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بوفالو; Buffalo; Rumen; Microbial; Community; Forage; ConcentrateDM, dry matter; HC, high concentrate diet; LC, low concentrate diet; MLC, Murrah buffaloes fed low concentrate diet; MHC, Murrah buffaloes fed high concentrate diet; NLC, Nili-Ravi buffaloes fed low