آشنایی با موضوع

فلوئورن (به انگلیسی: Fluorene) با فرمول شیمیایی C۱۳H۱۰ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۶۸۵۳ است. که جرم مولی آن ۱۶۶٫۲۲۳ g/mol می‌باشد. فلوئورن یک هیدروکربن آروماتیک چند حلقه ای است. فلوئورن قابل احتراق است. برای مقاصد تجاری از زغال سنگ تهیه می شود. این در آب حل نمی شود ولی در بسیاری از حلال های آلی قابل حل است.
در این صفحه تعداد 334 مقاله تخصصی درباره فلوئورن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فلوئورن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلوئورن ; Plastic scintillator; Fluorene; OLED; Organic Light Emitting Diode; VT; vinyl toluene; ADS86; American Dye Source compound ADS086BE; Poly(vinyl carbazole); PVK; DTTMC; 1,1-Di-(tert-butyl-peroxy)-3,3,5-tri-methylcyclohexane.;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلوئورن ; ACE; acenaphthene; ACY; acenaphthylene; ADD; average daily dose; ANT; anthracene; AT; averaging time; BAA; benzo(a)anthracene; BAP; benzo(a)pyrene; BAPeq; BAP equivalent concentration; BBF; benzo(b)fluoranthene; BGHI; benzo(ghi)perylene; BKF; benzo(k)fluo