آشنایی با موضوع

پلیس یا پولیس کسی است که مأمور اجرای قانون است. ریشه این کلمه از کلمه یونانی πόλις به معنی شهر گرفته شده‌است. هر نیروی داوطلب پلیس علاوه برتمرینات فیزیکی وآمادگی جسمانی دشوار در زمینه‌هایی مانند رانندگی، علم کامپیوتر، مهارت‌های تکنیکی و تاکتیکی، اسلحه‌شناسی، مردم‌شناسی، حقوق مدنی، جرم‌شناسی و مبارزه باتبعیض نژادی آموزش دریافت خواهدکرد. پلیس شاخه ای از حکومت است که مسئول حفظ نظم و آسایش عمومی و ارتقای سلامت، بهداشت، اخلاقیات و نیز دستگیری و کشف جرایم و تنبیه مجرمان می باشد.
در این صفحه تعداد 216 مقاله تخصصی درباره پلیس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پلیس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلیس; Organizational justice; Uncertainty management; Fairness heuristic; Employee job satisfaction; Negative publicity; Law enforcement; Police;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلیس; R2C; Return to Country is the name of the program; QPS; Queensland Police Service; PLO; police liaison officer; S.SGT; senior sergeant; Indigenous homelessness; Economic evaluation; Cost analysis; Cost-effectiveness; Cost-offset; Police; Value for money;